Apie mus

 

Kambariodurys.lt prekinis ženklas sukurtas vartotojui, ieškančiam vidaus durų tarp gausybės pasiūlos. Šioje platformoje pateikiama gausybė sprendimų, kuriuos gali įgyvendinti profesionalūs meistrai. Vidaus durys, tai ne tik prekybos salė, kurioje pateikiama gausybė įvairaus dizaino ir medžiagiškumo pavyzdžių. Vidaus durys - tai kartu ir daug paslaugų, susijusių su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Su durimis dirbame jau nuo 2005 metų. 2009 metais pradėjo veikti elektoninis www.kambariodrys.lt puslapis, kuriame skelbiame tik kruopščiai atrinktus sąžiningo durų verslo atstovus. Per ilgą darbo laikotarpį suformavome patyrusių specialistų komandą bei asortimentą, kuriuo randame sprendimus net išrankiausiam užsakovui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų, esame orientuoti į aukštos kokybės vidaus bei lauko duris žemiausiomis kainomis. 2022 metais, įvertinę situaciją dėl padėties Ukrainoje, PAREIŠKIAME, kad stabdome užsakymų siuntimą iš Rusijos ir Baltarusijos gamintojų. Tokiu būdu prisidedame prie politinės valios neremti verslo valstybėse - agresorėse. Dėl tokio sprendimo teko nutraukti bendradarbiavimą su keletu įmonių, veikusių Lietuvoje durų prekybos sferoje.

Mūsų meistrai, turintys 10-15-os metų darbo patirtį, randa pačius paprasčiausius ir pigiausius sprendimus nestandartinėms angoms. Pirkėjui siūlome platų durų asortimentą bei spalvų gamą, visus priedus, susijusius su durimis, pas mus perkamų prekių komplektavimą, pristatymą ir montavimą visoje Lietuvoje. Vadovaujamės principu rasti pirkėjui pigiausią ir optimaliausią sprendimą.

2016 metais mūsų asortimentą papildė kokybiškos ir ypač šiltos lauko medinės durys, atitinkančios aukščiausius šilumos ir sandarumo reikalavimus. Klientų patogumui tiekiame ir stropiai atrinktas laiptinės seifines duris, bei nebrangias metalines technines duris.

2019 metais išplėtėme verslą į Latvijos ir Estijos rinkas, kur iškart tapome pastebimais.

Atstovaujame prekinius ženklus Morelli, Rucetti, Kuchinox, Laveo, Doorsy, Slidors, Diluxdoors, DoorsPlanet, Samani.

2020 metais sėkmingais startavo elektroninės prekybos platformos www.rankenos.lt, www.laukodurys.lt.

 
  Generate PDF