Apie mus

https://www.kambariodurys.lt/uploads/images/titulinis/Juodas.jpg
UAB “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Su durimis dirbame jau nuo 2005 metų. Per ilgą darbo laikotarpį suformavome patyrusių specialistų komandą bei asortimentą, kuriuo randame sprendimus net išrankiausiam užsakovui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Lenkijoje, esame orientuoti į aukštos kokybės vidaus bei lauko duris žemiausiomis kainomis. Mūsų meistrai, turintys ne mažiau 10-ies metų darbo patirtį, randa pačius paprasčiausius ir pigiausius sprendimus nestandartinėms nišoms. Pirkėjui siūlome platų durų asortimentą bei spalvų gamą, visus priedus, susijusius su durimis, pas mus perkamų prekių komplektavimą, pristatymą ir montavimą visoje Lietuvoje. Vadovaujamės principu rasti pirkėjui pigiausią ir optimaliausią sprendimą.

Nuo 2013 metų pradėjome tiekti plastikines slankiojančias langų sistemas, kurios optimaliausiai tinka balkonų ir terasų stiklinimui. Rinkos tyrimai rodo, kad tokia sistema yra pigiausias balkono stiklinimo variantas, turintis labai daug privalumų, lyginant su analogiškomis aliuminio ar medžio sistemomis.
 
2016 metais mūsų asortimentą papildė kokybiškos ir ypač šiltos lauko medinės durys, atitinkančios aukščiausius šilumos ir sandarumo reikalavimus. Klientų patogumui tiekiame ir stropiai atrinktas laiptinės seifines duris, bei nebrangias metalines technines duris.
 
Paskutinis mūsų iššūkis - nebrangūs, tačiau modernūs moduliniai virtuvės baldai, atitinkantys inoringiausiam skoniui.

Mums priklauso prekiniai ženklai Kambariodurys.lt, Rankenos.lt, Laukodurys.lt, Slidors.lt, Samani.lt.
 
Atstovaujame prekinius ženklus Morelli, Rucetti, Kuchinox, Laveo, El'Porta, Vi-Lario, Doorsy, Ferroni, NSDoors, Vivo-Porte, Xales, Oka, Slidors. Turime didžiausią Lietuvoje specializuotų durų parduotuvių tinklą.
 
  Generate PDF